Ceramika dla dorosłych

                 Zapraszamy na warsztaty twórcze dusze i tak zwane "dwie lewe ręce". Wszystkich, którzy chcieliby w przytulnej pracowni i miłej atmosferze spędzić twórczo czas. Odpocząć od codziennej ganianiny , wyciszyć się, zrelaksować po dniu pracy. A może jesteś seniorem i siedzisz w domu, nie wiesz co zrobić z czasem  lub chcesz spędzić fajnie czas wśród pasjonatów rękodzieła.

Nie martwcie się, że nigdy tego nie robiliście i nie mieliście kontaktu z gliną, wszystkiego Was nauczymy: pracy z różnymi rodzajami gliny, różnymi technikami modelowania i zdobienia.

Wypalone prace malujemy angobami lub szkliwimy, a następnie ponownie je wypalamy. Potem zabieracie je do domu, możecie z nich korzystać, cieszyć oko lub przeznaczyć na niepowtarzalny prezent.

Jesteśmy gotowi na różne warianty pracy z Wami. Jeśli mieliście już kontakt z ceramiką i chcecie sami realizować własne projekty, udostępniamy Wam pracownie, wszystkie materiały i narzędzia i chętnie dzielimy się własnym doświadczeniem. Jeśli nigdy nie tworzyliście z gliny, będziemy na zajęciach dla dorosłych wszystkiego Was uczyć. Przeprowadzimy Was przez cały proces technologiczny i nauczymy pracy z różnymi technikami.

Co jakiś czas będą odbywały się ZAJĘCIA TEMATYCZNE, takie jak tworzenie lampionu, doniczki czy biżuterii. Podczas nich nauczymy się podstawowych metod pracy z gliną. Poznamy różnorodne techniki zdobienia. O tych warsztatach będziemy Was informować na bieżąco na Facebooku @pracowniaceramicznaplock i na naszej stronie: http://www.pracowniaceramiczna.pl/

Do dyspozycji jest 84 metrowa pracownia, w pełni wyposażona we wszystkie narzędzia i materiały oraz piec ceramiczny. Ze wszystkiego można korzystać w cenie zajęć.

 

Copyright © 2019 Pracownia Ceramiczna Płock. Wszelkie prawa zastrzeżone